Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

nie wiem czemu,ale ci najlepsi i najsłynniejsi komicy jim carrey,robin williams(już ś.p)rowan atkinson,ben stiller,hugh laurie czy owen wilson walczyli lub walczą z depresją.robin williams jak wiadomo z tego powodu popełnił samobójstwo,jim carrey miał takie myśli,ale na szczęście nigdy nie zdobył sie na ten krok,uratowała go podobno jakaś dieta no i nowa jego kobitka :D,a rowan atkinson zwyczajnie chyba miał dość odgrywania jasia fasoli (wiadomość z 2011 roku),wszyscy ci aktorzy,a na pewno carrey,williams czy atkinson,zwyczajnie miało już dojść,odgrywać rolę śmieszków,gdy tymczasem te role wprawiały ich w depresję,kojarząc ich wyłącznie z tymi rolami,nie dając rozwinąć skrzydeł(może z wyjątkiem williamsa,który został doceniony jako aktor dramatyczny,ale ludzie zapamiętali go głównie jako komika),reasumując komicy to najwięksi depresanci w hoolywood,co za paradoks!

dj_carlos

...zapomniałem dodać,że jim(podobnie jak robin williams) jest także świetnym(choć nie wykorzystanym przez hoolywood)aktorem dramatycznym,ale o tym już kiedys pisałem przy innym temacie

dj_carlos

A skąd informacja, że Carrey cierpi na depresję ? Nigdy o tym nie słyszałem, a bazując na wszelkich wypowiedziach i wywiadach sprawia wrażenie pogodnego faceta.

I fakt, jest (tak samo jak Williams) świetnym aktorem dramatycznym. Żałuję, że tak mało przyjmuje lub dostaje propozycji zagrania w "poważniejszych" produkcjach. Wszystkie jego dramaty są świetne, a przy tym traktuję je bardzo sentymentalnie przez pryzmat swojej unikatowości. Mówię tu o "Truman Show", "Man on the Moon" "Numer 23" czy genialnym "Eternal Sunshine of the Spotless Mind"

dj_carlos

A skąd informacja, że Carrey cierpi na depresję ? Nigdy o tym nie słyszałem, a bazując na wszelkich wypowiedziach i wywiadach sprawia wrażenie pogodnego faceta.

I fakt, jest (tak samo jak Williams) świetnym aktorem dramatycznym. Żałuję, że tak mało przyjmuje lub dostaje propozycji zagrania w "poważniejszych" produkcjach. Wszystkie jego dramaty są świetne, a przy tym traktuję je bardzo sentymentalnie przez pryzmat swojej unikatowości. Mówię tu o "Truman Show", "Man on the Moon" "Numer 23" czy genialnym "Eternal Sunshine of the Spotless Mind"

Black_Smog

no niestety to prawda z tą depresją,z tym że na szczęście on z tego wyszedł jak napisałem powyżej,dzięki diecie i nowej partnerki która dawała mu wsparcie którego tak potrzebował już dobrych parę lat temu,poczytaj sobie na necie chłopie napisz jim carrey depresja i ci wyskoczą różne rzeczy a to że w wywiadach sprawiał wrażeni pogodnego człowieka,cóż ludzie z depresją umieją nieraz świetnie kamuflować,zwłaszcza tacy jak carrey czy ś.p robin williams,który pod postacią żartów i kawałów próbowali w ten sposób walczyć ze swoją chorobą,z tym że jak juz wcześniej napisałem jim ma to za sobą,kończę to tym pozytywnym akcentem

dj_carlos

Często jest tak, że ludzie mający pewien problem z pozytywnym odbiorem rzeczywistości, chcą w życiu rozśmieszać innych ludzi. Ta depresja nie dotyczy tylko aktorów, ale również większość komików, kabareciarzy.

dj_carlos

Robin Williams dowiedział się że ma Parkinsona
Nie chciał cierpieć

dj_carlos

no smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones