Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Dla mnie jeden z najlepszych aktorów komediowych. Ma niesamowity dar do "grania twarzą". Robi to niezwykle naturalnie, dlatego jest tak zabawny. Znam tylko kilku aktorów o podobnych zdolnościach. Poza tym ciągle jest w formie - między "Głupi i głupszy" a "Głupi i głupszy bardziej" praktycznie nie widać różnicy 20 lat! A w Kick-Ass II zagrał kogoś tak innego, że ledwo go poznałem. Wybitny aktor!

Ale_jaja

Już nie gra mimiką. Nie da się być zresztą wiecznym komediantem więc próbuje coś nowego.

ChubakaCieLubi

Wiadomo, aczkolwiek w komediach można grać do późnej starości - patrz choćby na L. Nielsena

Ale_jaja

Tyle że Nielsen nie zaczynał w komediach on zaczął grać w komediach na starość. On za młodu grał w całkiem poważnych filmach.

ChubakaCieLubi

Ja wiem, ale to nie zmienia istoty rzeczy:)

Ale_jaja

Zmienia dość mocno Jim Carrey nie gra już w komediach.

ChubakaCieLubi

Ja wiem, ale nie zmieniajmy tego, od czego zaczęliśmy - napisałeś, że jest już za stary na wygłupianie, a ja podałem na przykład Nielsena, który zaczynał się wygłupiać będąc starszym niż Jim teraz:) Ale to już jego sprawa w czym teraz woli grać. Za to Rowan A dalej się wygłupia a ma już 66...

Ale_jaja

Rowan już przestał się wygłupiać nie gra już np Jasia Fasoli

Ale_jaja

Z głupim się nie dogadasz XD

Ale_jaja

Hejka, szukam sceny, w której właśnie pokazuje ten niezwykły talent - nie wiem, który to film, ale właśnie robi takie różne niezwykłe miny, chyba jest wtedy sam?

litera232

Np Maska

Ale_jaja

Czy możesz dać link do tej konkretnej sceny, o którą pytam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones