Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Nie wiem jak inni ale uważam, że ten aktor ma coś w sobie, uwielbiam facetów z poczuciem humoru. Może nie wiem standardowym przystojniakiem ale i tak sądzę jest świetny

dermika

Hmmm...Dla mnie to np. Johnny Depp nie jest standardowym przystojniakiem, ale oczywiście nadrabia to piękną facjatą ;-) Jim jest za to typowym przykładem przystojnego mężczyzny : wysoki wzrost (ok.190 cm), szerokie bary i w ogole fajne ciało...Dla mnie właśnie jest super męski a i twarz ma niczego sobie...W ogóle dla mnie Johnny i Jim sa jacys tacy troche podobni (nie tylko ekspresja grania, czy rolami jakie wybieraja), ale nawet dzis chcialam sobie poogladac foty mlodego Jima i na jednym zdjeciu wygladal jak Depp w "Arizona Dream" ;-) Obaj sa rewelacyjni i naprawde potrafia dzialac na kobiety .. Szkoda ze ponoc Jim chyba nie przepada za Johnnym...Byliby fajnymi kumplami ;-) Sa prawie rowiesnikami. A w ogole to moje marzenie zobaczyc ich razem na ekranie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones