Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Uwielbiam tego aktora od kąd tylko pamiętam. Jest po prostu super! Wystarczy że się na niego spojrzę i od razu mi weselej! Jim jest moim ideałem mężczyzny!!! Szkoda że takiego drugiego nie ma! Pozdrawiam wszyskich jego fanów a Ci, którzy go nie lubią to zwyczajne drętwe koły! :-)

użytkownik usunięty
aniar07

potwierdzam twoje slowa droga kolezanko ja tez go uwielbiam jest dla mnie nielada autorytetem w zyciu [pozytywne podejscie do zycia]super ze sa jeszcze tacy ludzie ktorzy go wielbia dlatego cie mocno pozdrawiam pa

użytkownik usunięty

ja go nie lubię, ale wypraszam sobie-ja nie jestem drętwym kołem!!!

użytkownik usunięty
aniar07

On jest po prostu SUPER!!!nie wiem czy od ma twarz z gumy czy z czego inego ale te jego minki.moze wydurnia sie ale za to w jaki sposób!!! :D

aniar07

Jim Carrey jest najlepszy z poznanych przeze mnie aktorów. MOGĘ OGLĄDAĆ GO BEZ KOŃCA(niestety poza jednym filmem, kltorego nie byłam nawet w stanie obejrzeć do końca, wcale nie dlatego, że był późno. Ten film był po prostu beznadziejny- nawet nie pamiętam tytułu.........nie wareto go pamiętać)Wpadki też się zdarzają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones