PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5335}

Ziemskie dziewczyny są łatwe

Earth Girls Are Easy
5,8 5 702
oceny
5,8 10 1 5702
Ziemskie dziewczyny są łatwe
powrót do forum filmu Ziemskie dziewczyny są łatwe

ten film obejrzałam jako 6 latka i dopiero na studiach mi się on przypominał bo miałam wykładowce bardzo podobnego do kosmity który gra w tym filmie. Teraz czekam żeby go obejrzeć. Mam nadzieje że się nie zawiodę.

neko_onna

hej ja jestem w podobnej sytuacji :) Obejrzałam film jak byłam mała, kilka lat temu mi się o nim przypomniało i długo szukałam bo nawet nie znałam tytułu i ani jednego nazwiska aktora, który tam grał. Dopiero wczoraj go znalazłam! Ale super :)

ocenił(a) film na 6
neko_onna

Podobnie jak ja, szukalem go ladnych pare lat. Z filmu pamietalem tylko te futrzaki i basen. Znalazlem go pol roku temu na forum przez przypadek.

użytkownik usunięty
neko_onna

ja też go znalazłam przypadkiem, buszując w filmografii gene davis:) też byłam mała, i pamiętam właśnie kolorowych, włochatych kosmitów, basen.. i wtedy też dowiedziałam się, co to jest seks.

tak jesteśmy w podobnym wieku i ja też miałem przyjemność obejrzeć go na whsie za uprzejmością starego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones