PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857170}

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog 2
6,2 9 988
ocen
6,2 10 1 9988
4,4 10
ocen krytyków
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Shadow <3

ocenił(a) film na 8

Universum Sonica jest dość rozmyte. Każda gra oraz seriale pokazują nieco inną wersję świata, z innym zestawem głównych bohaterów.
To co podoba mi się w tym filmie oraz w poprzednim to to, że fabuła skupia się na tej wersji świata, na której wychowałem się ja, czyli Knuckles i Główny Szmaragd, oraz Projekt Shadow, czego zapowiedź była w scenie po napisach.
To na co najbardziej liczę to w następnym filmie (bo na 100% musi powstać) to dobrze przedstawiona historia Shadowa, pokazanie chociaż odrobiny przeszłości Robotnika, no i w końcu wprowadzenie postaci Amy oraz Rogue. No bo dziwoło mnie trochę, że już w pierwszym filmie nie było postaci Tailsa, ale skoro w drugim filmie wprowadzili Tailsa, no to w trzecim filmie spodziewam się Amy albo Rogue.
Imo wątek romantyczny pomiędzy Knucklsem a Rogue oraz wątek romantyczny pomiędzy Amy a Soniciem, to flagowe wątki całej serii o Sonicu. Nie wyobrażam sobie tych filmów bez tych wątków. Z dwojga wymienionych bardziej chciałbym zobaczyć Rogue i Knucklsa, bo Imo jest zabawniejszy i bardziej uroczy, no ale zobaczymy co przyniesie nadchodzący film o Shadowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones